Піар, який він є

Юлія КУХАР, „Новий Погляд”

|

Комуністична партія України придумала власну «фішку», яка стане основою їх передвиборної кампанії. Політична сила радикально лівого ідеологічного спрямування вирішила звільнити з посади Президента України Віктора Ющенка.

Для цього комуністи ще навесні розпочали збір підписів громадян, які бажають відставки президента. Як розповів «Погляду» один із головних рупорів КПУ Олександр Голуб, сьогодні в Україні зібрано вже близько трьох мільйонів автографів. Ще один побратим і тезка народного депутата пан Калинюк (Львівський обласний комітет КПУ) додав, що на Львівщині під заявою про відставку президента підписалося понад 2 тисячі громадян.

«У такій формі буде висловлено волю українського народу», – вважає Олександр Голуб. В інтерв’ю «Погляду» депутат відзначив, що ініціатива його політичної партії буде відплатою для президента, який не дотримується чинного українського законодавства, а тому більше не може виконувати свої обов’язки. «Цей набір підписів стане основою рішення для парламенту щодо відставки Ющенка або початку процедури імпічменту», – заявив Олександр Голуб. Депутат вважає, що звільнити президента з посади можна ще до дострокових виборів на парламентській сесії або після виборів. «Хоча я дуже сумніваюся, що ці вибори відбудуться», – підсумував політик в інтерв’ю «Погляду».

Інші політичні сили продовжують розкручувати власні передвиборні фішки. Нагадаємо, „нашоукраїнці” на пару зі „самооборонцями” намагаються виїхати до електорату на механізмі самозречення. Тому „помаранчеві” вирішили відмовитися від депутатських імунітетів, відповідні заяви про відмову від недоторканості уже підписали чи не всі члени виборчого списку блоку «Наша Україна-Народна Самооборона».

Водночас Блок Юлії Тимошенко виступає за проведення всенародного референдуму на тему конституційної реформи. Ще одним методом бютівців достукатися до сердець українських громадян є відстоювання соціальних інтересів пільговиків. Нагадаємо, нещодавно Конституційний Суд України повернув пільги та додаткові соціальні виплати низці категорій громадян, головними ініціаторами відповідного судового позову виступили депутати парламентської фракції від БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.