Не залишайте авто біля ОДА

Юрій ОЛЕНЕЦЬ, “Україна і час”

|

З неприємними спогадами про Україну повертатимуться додому туристи з Франції, Німеччини та Польщі. Приїхавши до Львова, вони мали необережність залишити без нагляду свої автівки. Усі іноземці, що цікаво, позбулися автотранспортних засобів одного і того ж дня – 14 липня.

Першим, за інформацією ЗІК, серед туристів постраждав громадянин Польщі — 51-річний пенсіонер. Він приїхав в Україну до своїх родичів і припаркувався, здавалося б, у цілком надійному місці — на автостоянці перед Львівською облдержадміністрацією. Однак через якийсь час, коли іноземець повернувся на автостоянку, від його “Мерседесу” і сліду не залишилося. Варто зауважити, що серед поляків це місце має усі шанси зажити слави такого собі львівського бермудського трикутника, звідки безслідно зникають машини. Бо, скажімо, торік саме біля стін ОДА позбувся свого авто Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Юрек, який перебував у Львові у складі офіційної делегації.

Не поталанило 14 липня і приватному підприємцю з Франції. Вночі біля стоянки готелю “Жокей” невідомі викрали його автомобіль “Фольксваген-Пасат”. Теж вночі, і теж 14 липня, позбувся машини і 43-річний берлінець, працівник аеропорту. Правоохоронцям німець заявив, що залишив своє БМВ-3 темного кольору на вулиці Тиктора у Львові, що неподалік офісу “Народної самооборони”. Звісно, такої необачності вітчизняні злодії не пробачили берлінцю.

Заради справедливості треба зазначити, що у всіх туристів, які приїжджають до нас з-за кордону, автомобілі зазвичай застраховані. Як стверджують правоохоронці, іноді вони самі продають свої машини підприємливим львів`янам, заявляють про крадіжку та отримують страхові відшкодування. Хоча у згаданих випадках, радше за все, спритнішими виявилися саме львівські злодії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.