Уся правда про Вєрку Сердючку

Наталя ПАНЬКІВ, “Україна і час”

|

Андрій Данилко взявся за написання автобіографії “Роздвоєння особистості”

Величезний досвід роботи в шоу-бізнесі, друге місце на “Євробаченні”, скандальні відгуки преси… Як після всього цього не написати власну книгу?

“Андрій — унікальний герой, який живе двома життями, двома образами, до того ж і різними статями, — коментує подію музичний продюсер і чоловік солістки “Серебра” Лєни Темнікової Олексій Семенов, який погодився допомогти артисту в нелегкій праці над мемуарами. — Вже тільки це — привід для книги. Плюс у ній буде багато секретів приватного життя Данилка, історія народження персонажа Сердючки — все те, що залишалося за кадром, буде розкрите”.

Завдяки епатажній композиції “Dancing Lasha Tumbai” про Вєрку Сердючку говорить уся Європа. А відомий український шоумен і продюсер Ігор Кондратюк вважає, що “Євробачення” Данилку було необхідне. “У нього була творча криза, пов`язана з тим, що він тут усе вже стоптав. Його, з одного боку, приймають добре, а з іншого боку — чекають чогось нового. У такому екстримі важко щось нове придумувати. Думаю, зараз з ним підпишуть багатомільйонні контракти в Європі, і він ще два-три роки залізно буде добре працювати”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...