І зійшов на них Дух Божий…

Богдан МАЗУР, „Новий Погляд”

|

Минуло 50 днів від дня славного Христового воскресіння, і погожого недільного ранку Ісусові учні та послідовники зібралися на спільну молитву.

Світило ясне сонечко і ніщо не передбачало ані дощу, ані буревію. Раптом здійнявся пронизливий сильний вітер, із блакитних небес зійшов на Господніх свідків Дух Святий у вигляді вогняних язиків. І всі присутні на молитві почали говорили незнаними досі їм мовами, проповідуючи на міському майдані правду про славні діла Божі.

«Що ж це таке? – дивувалися араби, греки, крітяни та діти інших народів, які все це чули. – Я розумію, про що вони проповідують, і я, і я…» І тут голова апостолів, поважний муж на ім’я Петро пояснив причину цього надприродного явища. «Зійшов на нас Дух Святий, щоби ми проповідували вам Слово Боже» – коротко сказав апостол Господній. І цей день став днем народження тоді ще молодої Христової церкви та початком відліку її історії.

…У неділю усі ми зберемося у храмах на святкових богослужіннях. А перед тим, за давнім українським звичаєм прикрасимо двері та стіни наших помешкань зеленими майськими гілочками. Помолимося. І тихо запросимо Духа Божої Любові увійти до наших сердець та навести лад у них. І Дух Святий відгукнеться на наші запросини, завітає до наших сердець і домівок. І принесе з собою в подарунок нам святу божественну любов, якої так бракує усім нам у щоденному житті. Любов, якої ніколи не забракне, бо походить вона від Бога, Який і є Любов’ю за самою Своєю суттю…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...