„Діаманту” дали землю

Пелагія ГОЛУБЕЦЬ, „Новий Погляд”

|

Депутати зробили широкий жест і затвердили ухвали стосовно двох ділянок, які вони „продинамили” на попередніх сесіях

На четверговій сесії депутати Львівської міської ради ухвалили рішення таки надати ТзОВ „Сервісний центр „Діамант” ділянку площею 1,68 га на вул. Кульпарківській під будівництво сервісного центру „Тойота”. Натомість „Діамант” має, відповідно до ухвали, зробити свій внесок у розвиток інженерно-транспортної інфраструктури міста, профінансувавши будівництво 200 метрів наразі ще не існуючої дороги, яка має сполучати вул. Кульпарківську та вул. Ряшівську.

Нагадаємо, що раніше депутати відмовилися голосувати за виділення ділянки „Діаманту”. Підприємство фактично постраждало за свою благодійність – перед тим, як питання про відведення ділянки винесли на сесію, „Діамант” безкоштовно поповнив автопарк міської ради на 10 новеньких „тойот”. Тому подарунок виглядав скоріше як хабар, вирішили депутати і відмовилися голосувати. Однак вчора вони все ж змилостивилися над невдахою-благодійником.

Привід потішитися є і у ТзОВ „Патриаком”. Депутати надали компанії дозвіл на відведення ділянок на вул. Шевченка та Скляній загальною площею трохи менше 8 га. Питання про відведення землі винесли на сесію міськради вдруге, оскільки першого разу депутати теж не погодилися прийняти відповідне рішення, обурившись тим, що „Патриаком” почала піарити проект житлового кварталу, який воно планувало збудувати на виділеній землі ще до того, як отримало дозвіл на відведення ділянки. В обмін на відведення ділянки міськрада отримає від ТзОВ „Патриаком” 15 відсотків квартир у збудованих фірмою будинках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...