Хочеш призи? Іди на "Південний"!

Наталка ТАРАСОВА, “Україна і час”

|

У суботу, 19 травня, о 13 годині на ринку “Південний” відбулася перша святкова акція розіграшу подарунків.

Лише за 1 гривню у крамницях торгового центру “Новинка” покупці могли придбати одяг та взуття і виграти головний приз — мікрохвильову піч. Усе було неймовірно просто: того дня відвідувачі “Південного” змагалися, хто найшвидше вип`є пиво і знайде у натовпі людину з найбільшою кількістю ґудзиків на одязі, влучно копіювали поведінку тварин, адресували найласкавіші слова жінці, котру вперше бачить, та брали участь в інших жартівливих конкурсах.

Як не дивно, львів`яни виявилися чи то неазартними людьми, чи просто сором`язливими. Тому клоунам театру-студії “Пані Кураж” довелося добряче попрацювати, щоби залучити перших покупців до акції. Коли люди переконалися, що ця лотерея безпрограшна, чесна, а перемога у конкурсі дає змогу обрати для себе реальний приз, охочих побільшало. Отже, 12 переможців мали змогу придбати у крамницях торгового центру “Новинка” за 1 гривню чоловічі костюми, кімнатне взуття для цілої родини, футболки, вишукану білизну, банні халати, рюкзаки, сумки для подорожей, чоловіче та жіноче взуття… А головний приз — мікрохвильову піч — виборола пара, яка тільки після конкурсів зізналася, що познайомилися вони кілька хвилин тому на ринку “Південний” на Молодіжній площі. Зійшлися на тому, що чоловік повернув своїй партнерці половину вартості суперпризу. Обоє були задоволені, і, можливо, це знайомство матиме своє логічне продовження.

Як завжди, на “Південному” було цікаво й дітям. Їх розважали казкові персонажі, які роздавали солодощі, морозиво та цікаві книжечки. Згадана акція стане традиційною — щосуботи о 13 годині на відвідувачів ТВК “Південний” чекають приємні несподіванки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...