Микола Савельєв, головний редактор газети «Ратуша»: «Садовий демонструє свою слабкість»

|

«Про те, що питання звільнення редактора газети «Ратуша» виноситься на колегію, мене офіційно не повідомляли. Я дізнався про це з конфіденційних джерел у депутатському середовищі.

До цього всього ставлюся з гумором. Якщо я залишусь, то Андрій Садовий програє, якщо мене звільнять – Андрій Садовий теж програє. Тобто він програє в будь-якому випадку, програє через те, що він це питання знову поставив на порядок денний. А поставив його саме він. Таким чином міський голова показує свою слабкість.

Думаю, що основними спонукальними мотивами того, що Андрій Іванович знову повернувся до питання «Ратуші», і до мого зокрема, були наші листи, які ми надіслали у Львівську міську раду. У них ми нагадали, що першого липня закінчуються кошти, виділені на газету, і що знову потрібно вирішувати питання з подальшою долею «Ратуші».

Я вважаю, що в цій ситуації Андрій Садовий вкотре використав певні спонукальні мотиви в окремих фракціях: «Ви мені то, а я вам за це то». Виглядає так, що руками депутатів він хоче здійснити давно задуманий план стосовно закриття газети «Ратуша». Як він це зробить – покаже сьогоднішня колегія і завтрашня сесія.

Загалом ця ситуація мені видається дивною, бо недавно депутати визнали мою діяльність задовільною. Що змінилося за місяць – не знаю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...