Володимир Квурт, секретар Львівської міської ради: «Говорити про якусь фальсифікацію - це абсурд»

|

«Відповідно до статті 39 Регламенту Львівської міської ради на початку кожного ранкового засідання відводиться до 30 хвилин для оголошення депутатських запитів, заяв і т.п., а також за рішенням Ради для привітань, виступів, нагороджень чи інших урочистих заходів, що не передбачають прийняття рішень.

10 травня 2007 року депутатська фракція «Свобода» озвучила на початку пленарного засідання заяву, у якій була викладена позиція цієї політичної сили. Оскільки згідно Регламенту оголошення заяви не передбачає прийняття рішення, ця заява на початку пленарного засідання на голосування не ставилася. Натомість депутати міської ради вирішили обговорити проблему, викладену у заяві, після закінчення розгляду інших питань порядку денного.

В кінці пленарного засідання на голосування були поставлені пропозиції про створення тимчасової контрольної комісії, які голосувалися спільно з дорученням їх доопрацювання редакційною комісією. Остаточний текст рішення було оформлено редакційною комісією та викладено у формі ухвали.

Тому говорити про якусь фальсифікацію є абсурдом. Всі дії були вчинені у суворій відповідності з регламентом ради, зокрема її статті 24, що говорить: «Редакційна комісія оформляє остаточну редакцію прийнятого рішення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...