Рекреаційні «відстійники»

Богдан МАЗУР, „Новий погляд”

|

Наше знеможене суспільство сьогодні, як ніколи, потребує частого відпочинку на лоні мальовничої природи. Втомлює перевантажене новинами, стресами та безконечною гонитвою міське життя.

Мені – журналістові ця проблема відома дуже добре. Іноді так хочеться відірватися від монітора та податися кудись світ за очі – туди, де можна відпочити і душею, і тілом.

У нас, на Львівщині, таких місць є дуже багато. Як тут не згадати Олеський замок та Підкам’янецьку фортецю, древній Белз та відомий карпатський курорт Славське. До цього переліку можна додати й інші знані і незнані тихі сільські закутки, в яких так чудово зберігся дух народної патріархальності.

Однак, на превеликий жаль, усі ці рекреаційні центри можна назвати своєрідними «відстійниками» через бездоріжжя, поганий сервіс та відсутність у разі потреби належної медичної допомоги.

Схоже на те, що чиновникам усіх рангів глибоко начхати на цю проблему. На належне облаштування відомих історичних та курортних центрів виділяють не більше коштів, ніж кіт пустив сльозу. Тому до нас не поспішають їхати іноземні туристи, і ми самі шукаємо відпочинку за морями. І від цього бідніє державна казна та маліє духовний резерв нації. Зате найвищі державні керманичі із настанням літа знову пакуватимуть валізи, щоби вирушити кудись на Канари. А де і як відпочиватиме більшість пересічних українців – це вже питання двадцяте. Принаймні для чиновницьких, вічно «заклопотаних» нашим із вами добробутом, умів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...