Мерія взялася за дороги

Марія ХРУЩАК, „Новий погляд”

|

Іван Онисковець, начальник інженерного управління Львівської міськради повідомив, що цьогоріч у місті заплановано відремонтувати понад 120 тисяч квадратних метрів доріг і вулиць.

«Цьогоріч на ремонт доріг, виділено близько 40 мільйонів гривень, стільки коштів за останні 40 років не виділяли», цитує Івана Онисковця прес-служба міськради.

«Ми розпочали ремонт вулиці Лисенка, яку плануємо ремонтувати в два етапи і завершити до кінця червня, вже завершено ремонт вулиці Заньковецької. Розпочнемо роботи на вулиці Івана Франка, в районі вулиці Козельницької, біля музею Івана Франка, працювати розпочнемо через два-три тижні , великі роботи передбачено на площі Соборній та площі Галицькій, будуть розпочаті роботи у Винниках, Брюховичах, Рудно. Також будемо ремонтувати вулицю Ярослава Мудрого, Шафарика. Харківська вже в роботі, приступили до виконання робіт на вулиці Богдана Хмельницького, там, де виїзд на Жовківський напрямок», – розповідає Іван Онисковець.

За його словами, вже незабаром мають розпочати зняття асфальто-бетонного покриття і відновлення в центральній частині міста мощених доріг. «Будемо завершувати ремонти на Городоцькій, розпочнемо на Мечникова від Костя Левицького і до Личаківської, будемо ремонтувати вулицю Чупринки від Київської і до Степана Бандери. Плануємо завершити ремонти ділянок вулиць за два-три місяці», – оптимістично дивиться у майбутнє пан Онисковець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...