Василь Павлюк, депутат Львівської міської ради: «Наші юристи працюють над зверненнями політичних опонентів»

|

«Стосовно того, що нас назвали партією фашистського штибу, то наші партійні юристи працюють над зверненнями, які зараз оприлюднюють наші опоненти. Якщо будуть підстави, то ми подаватимемо позов до суду. Ми будемо судитися з ними, це безперечно.

Щодо заяви, яку ми ініціювали і за яку проголосувала більшість депутатів Львівської міської ради, то вона не суперечить ні законодавству, ні Конституції. У ній йдеться про те, щоб створити комісію, яка проведе інвентаризацію у Львові всіх символів і пам ’ ятників більшовицького тоталітарного режиму.

А що стосується відзначення Великої вітчизняної війни, про що міській раді дорікають представники п’яти політичних партій, то ця війна ніяка не Велика вітчизняна. Це є Друга світова війна, вона такою для нас була, є і буде.

Крім того, наголошу, що ми ніколи не говорили про пам’ятники Вітчизняної війни. Ми говорили про пам’ятники більшовицького тоталітарного режиму. З цим визначатиме комісія, яка буде створена, куди б ці партії не зверталися. Ми господарі на своїй землі, всілякі зайди не мають розказувати, як нам жити. Ніколи того не було і не буде».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...