Мирослав Сеник, голова облради: «Сортування і спалювання сміття зараз для нас буде золотим. На Львівщині його потрібно захоронювати»

|

«На Львівщині потрібно захоронювати сміття. Чому? – Ми могли б його спалювати або сортувати, але… Я об ’ їздив практично всю Європу і знаю, що спалювати добре, але собівартість спалення одного метра кубічного сміття становить 160 Євро. Ціна ж буде близько 200 Євро. Якщо один мешканець продукує двох метрів кубічних сміття, то йому це обійдеться в 400 Євро. Середньостатистична сім’я складається з трьох осіб, тобто в рік вона платитиме 1200 Євро за сміття.

Щодо сортування. Усі знають, що сортувати потрібно. Але чому ж тоді не робимо цього? – Сортування одного метра кубічного сміття на полігоні коштує 50 Євро. У Європі фірми, які сортують за кошти бюджету отримують 30 Євро за один метр кубічний відсортованого сміття. Це збиткова галузь діяльності і вона дотується. Сортування буде, але буде тоді, коли це буде економічно доцільно і якщо буде джерело дотування. Поки сортування золоте для нас».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...