Андрій Кузьменко: “Білої заздрості не буває”

Наталя ДУДКО, “Ратуша”

|

Життя в нього нині таке, що більше його прихильники бачать Кузьму на телебаченні, ніж під час концертів. А відеокамера, за його словами, як порохотяг, висмоктує енергію (звісно, й віддає — популярністю, але то вже потім, коли не відчуваєш цього настільки безпосередньо).

Про “Танці”

“Всі подалися в “Танці з зірками”. Я танцювати не вмію, і ніхто би мене не навчив, але хоч би люди посміялися. Але я то покажу в іншій програмі. Щоб уникнути травматизму на хвилях каналу “1+1”, вирішив зробити кавер-версії пісень “Скрябіна” у ритмах латіно. Наприклад, “Спи собі сама” у ритмі самби”. На осінь група готує новий диск, у якому буде багато соціальщини, бо “українці задуже всім вірять, треба трохи менше вірити політикам”.

Про львів’ян

Андрієві Кузьменку вдалося побачити у львів’янах європейців, він навіть сплутав їх з туристами. Каже, що захід України подобається йому дедалі більше.

Про заздрість

“Колись у мене була заздрість. Але згодом зрозумів, що ти не можеш стрибнути вище, наприклад, від Вакарчука чи від Біла Гейтса. І треба дуже тверезо усвідомити, на що ти в цьому житті претендуєш. І тоді вся заздрість відпадає. Коли включається така лампочка: Кузьма, Боженька тобі дав то і то, вище не скачи. І я себе почуваю тепер прекрасно. А заздрість була чорна. Білої, по-моєму, не буває”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...