Український тріумф у Варшаві

Андрій БОЙКО, “Україна і час”

|

Вельми успішним виявився тенісний жіночий турнір “J&S Cup”, що завершився у Варшаві, для українок. Адже в обох фіналах — одиночному та парному — були представлені наші землячки.

На жаль, Олені Бондаренко, яка пробилася до фіналу, там трапилася дуже серйозна суперниця — перша ракетка світу бельгійка Жустін Енін. Тож не дивно, що українка трохи перехвилювалася, через що, за великим рахунком, здалася без бою — 1:6 і 3:6. Та сам вихід до фіналу дозволив нашій тенісистці отримати 47 тисяч доларів США призових та піднятися на 29 сходинку у світовому рейтингу WTA. На нагородженні фіналісток українка подякувала вболівальникам, організаторам і всім своїм суперницям по варшавських кортах, причому зробила це польською мовою.

Натомість Тетяна Перебийніс зуміла стати переможницею у Варшаві, щоправда, у парному розряді. Вона разом з росіянкою Вірою Душевіною у фіналі перемогли суто російський дует Ліховцева — Весніна (7:5, 3:6, 10:2).

Варто зазначити, що для Перебийніс це вже другий успіх у Варшаві. Адже 2005 року вона також тріумфувала на цьому турнірі у парному розряді. А загалом це п`ята перемога Тетяни на турнірах WTA у парному розряді.

Слід додати, що в ході турніру ще одна наша землячка Юлія Вакуленко спромоглася на сенсацію, перемігши в одиночному розряді одну з лідерок світового тенісу бельгійку Кім Клійстерз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...