Міліціонери “кришують” наркоторговців

Наталя ЧИЖ, „Новий Погляд”

|

«Я не заперечуватиму того факту, що до сьогодні є міліціонери, які кришують незаконну діяльність окремих аптек щодо нелегального продажу трамадолу», – про це заявив на прес-конференції начальник ГУ МВС України у Львівській області, генерал-майор міліції Михайло Цимбалюк.

За словами Михайла Михайловича, відомим є те, що працює сітка аптек «Доктор», у яких й надалі вільно продають трамадол „своїм” покупцям. «До нас періодично поступає інформація і від журналістів, за що ми їм дуже вдячні, і від мешканців про те, що трамадол і далі є у вільному продажу. На сьогодні ми проводимо усі потрібні заходи для виявлення та документування таких аптек. Окремо перевіряємо працівників міліції, які можуть халантно ставитися до виконання своїх прямих обв’язків, – зазначив пан Цимбалюк. – Я не можу заперечувати факт кришування до того часу, поки усі, хто займається такою незаконною діяльністю, не будуть покарані».

Як повідомив Михайло Цимбалюк, на сьогодні уже звільнено начальника Управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків Василя Возняка. Виконувачем обов’язків призначено підполковника Ігоря Гимона, який до цього очолював Сихівський райвідділ міліції. «Ми покладаємо великі надії на Ігоря Несторовича. І можу з усією відповідальністю сказати, що якщо впродовж місяця мережу аптек, які займаються продажем трамадолу, не буде виявлено, а причетних людей не буде покарано, або ж якщо і надалі працівники міліції займатимуться такою ганебною справою, як кришування злочинців, Ігор Гимон не вступить на посаду начальника Управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків», – завершив Михайло Цимбалюк.

Загалом, на сьогодні уже порушено 859 кримінальних справ за фактами збуту наркотиків, вилучено 424 кг наркотичних речовин (серед них 1тисяча пігулок трамадолу), ліквідовано 27 наркопритонів і одну нарколабораторію, а також ліквідовано 1 міжнародний канал поставки з-за кордону сильнодіючих препаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...