Кілограмові "білі рози"

Надія ШПАК, “Україна і час”

|

З невеличкої ділянки фермер Віктор Дацків збирає тонни картоплі.

У погожі весняні дні застати селянина в хаті годі — усі на полі. Садять “другий український хліб”. І, звісно, кожен хоче у майбутньому зібрати якнайбільший урожай. Але щоби його виростити, треба знати, який сорт підходить до тієї чи іншої землі, а також певні секрети догляду за рослиною. Фермер Віктор Дацків зі села Боложенова Буського району Львівської області уже три роки садить дещо незвичну для цього краю картоплю — “білу розу”. І надзвичайно задоволений врожаєм. Минулої осені із 5 сотих, засаджених цим сортом, зібрав 2 тонни бульби.

Дві чарівні картоплини

Картопля за величиною нагадувала грейпфрути, а одна заважувала понад кілограм. Віктор Володимирович дещо засмутився, коли до нього приїхала кореспондентка “УіЧ”. Але лише тому, що не було чим похвалитись. Велику “білу розу” продав ще восени. Один бар у Буську з неї готує свою фірмову страву — пече на відкритому вогні у каміні.

Фермерує господар на 50 гектарах землі. Вирощує картоплю і зернові. Садить бульби небагато, лише на 30 сотих, зате врожаї має небачені. “Люди питають: “Як вам вдається вирощувати таку картоплю? — розповідає дружина Галя. — Ви, напевно, щось нашіптуєте, коли її садите?” А весь секрет у своєрідній технології, якої дотримується мій чоловік. Ви не повірите, але ми уже років п`ять не січемо картоплі. Чимало залежить і від сорту. У нашому селі більшість віддає перевагу “невській”. Ми також її вирощуємо. Сорт “білої рози” я розвела з двох картоплин. У перший рік від неї зібрали уже півмішка. Садили у піщаний ґрунт біля хати. “Біла роза” росте висока і буйна, між нею навіть пирій не приживається. Сьогодні її розвела стільки, що можу п`ятнадцять сотиків засадити”.

На чорноземі — не картопля, а “кавуни”

Фермерство у сім`ї Дацків з Боложенова — родинна справа. Спочатку господарством займався батько Віктора. Пізніше передав цю справу синові. Чотири роки він уже господарює сам. Не так давно чоловік їздив по насіннєву пшеницю на Волинь. Брав на дослідній державній станції зернові й заодно, “по блату”, випросив щойно виведений новий сорт картоплі “біла роза”. Тоді фермерові дали лише чотири картоплини. Дві віддав знайомому, що приїхав разом з ним. “Я саджу “білу розу” у піщаний ґрунт, — розповідав Віктор Дацків, — мій колега — у чорнозем. Як виявилось, на чорних ґрунтах вона ще краще родить. У знайомого виросла така бульба, як кавуни”.

Як правильно садити картоплю, як доглядати, щоби рослина росла здоровою і восени щедро плодоносила? На це запитання мій співрозмовник лише посміхнувся. “Особливих секретів не маю, — зізнається пан Віктор. — Це всі знають, що садити треба пророщену картоплю у теплий ґрунт. Поспішати не потрібно. Я, наприклад, щороку її висаджую у період з 25 квітня по 10 травня. Ґрунт постійно удобрюю. Важливо кожного року садити картоплю на іншому місці, бо трапляються хвороби. Найкращим ліком проти них є жито та ячмінь. Рано навесні треба посіяти ці зернові, коли зійдуть прикинути гноєм й переорати. До прикладу, ячмінь вбиває 50-60 відсотків усіх картопляних хвороб. Не зайво дотримуватись календаря городника і садити картоплю у картопляний день. Це відіграє важливу роль, бо існують сприятливі та несприятливі дні. У рівчаки перед садінням висіваю попіл. Це дуже цінне міндобриво — калій”.

Жукам “роза” не по зубах

За словами мого співрозмовника, картопля сходить на 24 день. За три дні до її сходу землю треба покропити раундапом (літр речовини на гектар) — картопля зійде, а бур`ян гине. Опісля пан Віктор обробляє технікою міжряддя. Новий бур`ян починає рости у липні, коли бульба набирає сили. У цей період треба зробити плужкування і підживити культуру карбомітом. Ефект від нього надзвичайний.

“З колорадським жуком не веду боротьби уже років п`ять, — переконує фермер. — На здоровий корч жук не сідає. Я давненько не бачив його у себе на картоплі. Єдине, що дуже важливо робити під час вирощування “другого хліба”, — це кропити проти фітофтори.

Наразі маю чотири сорти картоплі. Але робитиму ставку на “білу розу” і “шевську”. Щодо смакових та інших характеристик “білої рози”, то ця картопля швидко вариться, сипка і досить гарно зберігається. Це — пізній сорт. Кожен у селі з весни до осені працює, щоби мати що покласти у пивницю. Щоб картопля родилася, кажуть у народі, її треба вкрасти. У гіршому випадку — купити. А от задурно віддавати не можна — не буде вестися”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...