Атакує «Гітлерівець»

Роман ОНИШКЕВИЧ, „Новий Погляд”

|

Страшенно втішився результатами останнього туру Чемпіонату України з футболу. Звичайно, не тому, що «Карпати» вкотре програли на власному полі. Потішило інше. Після цього туру я, нарешті, побачив на останньому місці команду з препаршивою назвою «Іллічівець».

Мені було б на це глибоко наплювати, якби маріупольські футболісти грали десь на першість Донецької області. Але вони виступають у вищій лізі чемпіонату європейської країни і вже одного разу репрезентували нашу державу на міжнародній арені. Що про нас подумають? Президент держави їздить по світах і закликає визнати Голодомор геноцидом, а в його країні футбольні клуби називають на честь тих, кого в цій трагедії опосередковано можна звинувачувати. Але якби ж то тільки футбольні клуби. У Маріуполі, здається, немає сфери, де б не лунало ім’я вождя жовтневого перевороту. Слава Володимиру Іллічу і його видатному пропагандисту товаришеві Бойку – керманичу Заводу ім. Ілліча, народному депутату і благодійникові Соціалістичної партії!

Я собі лише на мить уявив, який би хай стояв у Німеччині, якби, скажімо, мюнхенську “Баварію” назвали “Гітлерівцем”. Атакує “Гітлерівець”. Захищається “Гітлерівець”. Приходьте на матч “Гітлерівець” – “Вердер”. Нонсенс? Однозначно. Але чому в нас таку ситуацію вважають нормальною? Я собі так думаю: раз уже ідіоти в Україні самі собою не переводяться, треба негайно прийняти Закон “Про захист від ідіотизму”. Тільки хто ж його ухвалюватиме? Внаслідок ідіотичної ситуації, яка склалася в державі, тепер не зрозуміло, хто нею взагалі керує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...