А наш "притончик" жене самогончик

Володимир ТРИНКІН, “Україна і час”

|

В одному із сіл Жовківського району працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВСУ у Львівській області “накрили” міні-гуральню.

Її на власному обійсті ухитрилася облаштувати місцева мешканка Б.

Підприємлива жінка, як встановили правоохоронці, у підсобному приміщенні власного будинку розливала у пляшки спирт і реалізовувала саморобну горілку оптовим покупцям. За інформацією львівського ЦГЗ УМВСУ, виробництво оковитої жовківчанка поставила на широку ногу і за обсягами продажу могла сміливо конкурувати з державними лікеро-горілчаними заводами. Зокрема, під час затримання у неї виявили та вилучили 4 300 літрів спирту на суму понад 80 тисяч гривень, пластикові 200-літрові бочки із залишками алкогольного напою, каністри, а також знаряддя для переливання рідини — електронасос, шланги, допоміжну тару.

Правоохоронці схопили жінку на гарячому, оскільки до них надійшла інформація про те, що власниця міні-гуральні начебто планує перенести підпільний цех в інше місце.

За цим фактом проти “бізнес-леді” порушено кримінальну справу за незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів. Співробітники УДСБЕЗ проводять оперативно-розшукові заходи зі встановлення інших осіб, причетних до постачання “лівої” горілки на території Львівської області та за її межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...