Подих трьох

Павло ПАЛАМАРЧУК, “Україна і час”

|

У вівторок, 3 квітня, у виставковому залі львівського Музею народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) презентували незвичний показ картин “Триєдиний подих”.

Авторами робіт є подружжя Євгена і Лесі Безнісків та їхній син Ярема. Цю виставку митці недаремно організували у Шевченківському гаю, як каже сім`я, “особливо одухотвореній частині рідного міста”. Адже на представлених роботах зображено саме цю таємничу частину Леополіса.

Основним мистецьким напрямом пана Євгена є графіка і монументальний живопис. Більше ніж 40 років свого життя він присвятив праці над офортами та ліноритами за мотивами творів Івана Франка, Лесі Українки, Василя Стефаника та багатьох інших письменників. Євген Безніско є автором низки монументальних мозаїк і лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка.

Відвідувачі виставки матимуть нагоду помилуватися щемкими і тремтливими пастелями Лесі Безніско, породженими притягальною красою Шевченківського гаю. Ярема Безніско має свою відмінну творчу манеру, але його олійні пейзажі із староміських завулків мають на собі печать оригінальних узагальнень, глибинного проникнення у закодовану сутність минулих віків. Тож не втратьте нагоди побачити Львів по-новому, досі нерозкритим і таємничим поглядом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.