Петро Писарчук, народний депутат України від «Партії регіонів»: «Конституційний Суд має дати свій висновок»

|

« Щодо указу Президента, то х ай будь-який студент четвертого курсу юридичного факультету візьме цей указ, прочитає, а потім почитає Конституцію. І порівняє ці два документи. Там немає жодного посилання на відповідну статтю Конституції, це політичний указ для політичної партії, для «Нашої України». А Президент повинен чітко дотримуватися правових норм.

Зрозуміло, що зроблено велику дурницю і не знаю, хто і що Президентові нарадив, але точно не українські сили, бо нормальні християни перед Великоднем мають інший настрій. Їхнє серце повинно наповнюватися прощенням, любов’ю, милосердям, намаганням зрозуміти одне одного. Це така провокація антиукраїнських сил , на мою думку.

Щодо майбутнього розвитку подій, то Прем’єр сказав, що скеровано подання до Конституційного суду і той мусить дати свій висновок. Уряд і Верховна Рада працюють у нормальному режимі. А поза тим, прикро мені, що так зіпсували людям свято. Могли ж почекати, нормально пережити цей тиждень, помолитися, поїхати до батьків, піти на могили рідних і вже після свят з’ясовувати стосунки між собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.