Олексій Радзієвський, народний депутат України від Партії регіонів: «В обласній раді виконують волю політичних авантюристів»

|

«Зараз пішла хвиля виконання команди з центрального штабу «Нашої України»: щоб місцеві ради, від сільської до обласних, приймали заяви з вимогою розігнати Верховну Раду України.

Не місцеві органи керують парламентом, а навпаки: Верховна Рада здійснює контрольні повноваження і керує діяльністю місцевих органів влади. Навпаки бути не може. Попри це, вони виконують волю політичних авантюристів.

Так-от, мої колеги і я підготували проект закону (який внесемо на розгляд наступного тижня) про розпуск Львівської обласної ради та призначимо дату нових виборів. Щоб «гарячі голови» не маніпулювали думкою людей, бо їх заяви – не на користь суспільства.

Мене підтримає більшість у Верховній Раді і таке рішення буде прийнято. Можливо, тоді пан Денькович не зможе набрати достатньо симпатій, щоб використовувати офіційний виборчий орган для різних заяв. Принаймні я хочу це зробити. Це буде справедливо і законно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.