Атентат на підприємця

Юрій ОЛЕНЕЦЬ, “Україна і час”

|

Львівський бізнесмен стверджує, що його хотіли вбити або серйозно покалічити.

У Львові знову напали на бізнесмена. Цього разу постраждав голова ради товариства ЗАТ “Технопарк ЛЗТА” Юрій Ситник. Двоє зловмисників бетонним уламком завдали йому удару в голову та зламали ребро. Потерпілий стверджує, що напад пов`язаний з його професійною діяльністю.

— У п`ятницю, близько дев`ятої години вечора, коли я повертався додому, у під`їзді на мене накинулося двоє чоловіків, — розповів журналістам подробиці інциденту Юрій Ситник. — Від удару в голову встиг ухилитися. Тоді один з них повис на моїй шиї, інший спробував натягнути мені на голову куртку. Коли я нападника перекинув через поручні на сходи і зайняв оборону, вони втекли.

За словами потерпілого, спіймати зловмисників ні йому, ні сусідським хлопцям, які чули галас у під`їзді, не вдалося. Згодом на місці нападу бізнесмен помітив чималий уламок бетону, яким йому було завдано найсильнішого удару. Якби підприємець не зміг у критичний момент ухилитися, то наслідки були б трагічні. Тому Юрій Ситник припускає, що зловмисники діяли на чиєсь замовлення і ставили перед собою мету його вбити або скалічити.

— Зазвичай такі випадки трактують як хуліганство або грабіж, — сказав пан Ситник. — Я хочу з усією відповідальністю заявити, що це ні одне, ні друге. Нападники чекали мене від сьомої години. Незважаючи на похмуру погоду, на них були темні окуляри. Один з них, крім того, одягав капюшон, коли поруч хтось проходив. Боялися, щоб не запам`ятали їхніх облич.

Нині підприємець перебуває на лікарняному з ушкодженнями середньої важкості. Його безпекою опікуються охоронці з приватної структури, оскільки пан Ситник не впевнений, що напад знову не повториться. Водночас він категорично відмовляється назвати ймовірних замовників нападу.

— Не хочу наводити на когось підозру, — сказав Юрій Ситник. — У бізнесі завжди є проблеми. Однак раніше не було жодного випадку, щоб їх вирішували не в юридичній площині.

ЗАТ “Технопарк ЛЗТА”, як відомо, займається реконструкцією виробничих площ та відновленням будівель в історичній частині Львова. Зараз підприємство проводить трансформацію території заводу телеграфної апаратури, яке торік зазнавало рейдерських атак. Окрім того, структура, очолювана Юрієм Ситником, веде дискусії щодо будівництва на площі Соборній та земельної ділянки на площі Міцкевича, 9, за яку має судові спори зі Спілкою художників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.