Як перемогти рак?

Наталка КИСІЛЬ, “Україна і час”

|

Михайло Дедишин каже, що лікувався оцтом і часником, а Лариса Карагаєва радить долати недугу… мухоморами.

Михайло Дедишин почав лікувати рак самотужки, не повіривши діагнозу медиків, які категорично наголошували на потребі неодмінно робити операцію. В результаті чоловік переконався, що злоякісну пухлину можна вилікувати іншими методами. Нині пан Дедишин про свою методу долання онкозахворювання хоче розповісти усім людям.

Алкоголь виключений у принципі

Історія і передісторія цієї “боротьби” була такою. Почувши майже рік тому від медиків онкологічний діагноз, пан Михайло, звісно, засмутився, але рук не опустив. Він, спершу начитавшись різноманітної медичної літератури, спробував з`ясувати для себе суть і причини виникнення в організмі небезпечної недуги. “Я дійшов висновку, — розповідає чоловік, — що ракові захворювання живих організмів (і в тому числі людини) — не мутація власних клітин та не новоутворення цих клітин. Але з невідомих причин онкологічна наука про це замовчує. Напевно, медикам вигідно встановлювати неправильний смертоносний діагноз, щоб не відповідати за наслідки лікування. А смерть людини списувати на те, що у неї рак…”

Пан Дедишин переконаний, що його пухлина мала грибкове походження. “Рак — це імунодефіцитний стан. Коли імунітет майже на нулі (можливо, тут криється і розгадка СНІДу), тоді варто застосовувати перш за все імуномодулятори разом з трихополом та антибіотиками”. Отож чоловік вирішив поїхати до лікаря Миколи Климчука у Рівненську область (про нього він довідався через одну з газет, в якій рівненський медик висловлювався про те, що ріст пухлини можна зупинити). Під час зустрічі Микола Климчук дав Михайлові Дедишину розроблену ним методику лікування, де погодинно розписано, коли і які препарати вживати, чим харчуватися, чого не можна їсти, які чаї пити й багато іншого. Відтак у щоденному режимі дня пана Дедишина з`явилися обтирання оцтом всього тіла. Раціон продуктів передбачав тільки кислі страви, багато часнику із салом. Не можна було їсти макаронів, вареної ковбаси, сосисок. Алкоголь — виключений у принципі. А також, що цікаво, до курсу лікування входила… освячена часникова вода з лимоном.

На третій тиждень біль почав ущухати, а на сьомий — взагалі зник. Щоправда, лікування після того чоловік не став припиняти — адже організм і далі треба зміцнювати, оскільки, за словами Михайла, “грибкові інфекції вперто й неохоче покидають людський організм”. “Мені це сказав лікар Климчук, і я сам тепер це знаю точно, — підсумовує свою розповідь Михайло Дедишин. — Спеціаліст лікує хворого на 50 відсотків, хворий сам себе лікує на 50 відсотків. А віра і Господь Бог лікують на всі сто”.

Основне — шапочки, а не ніжки

Лариса Миколаївна Карагаєва працює на Львівській залізниці. Вона і ще п`ятеро її колежанок борються з раком наввипередки, тобто профілактично. Їхній метод — мухомори (так-так, оті червоні мухомори з білими цятками, які є отрутою для людського організму).

“Отрута піднімає всі захисні сили організму “на готовність номер один”, а заодно знищує усіх “шкідників”, — наголошує жінка. — Тому отрутою можна зміцнити організм, стимулювати його до захисту. Звісно, отрута потрібна у малесеньких дозах. Колись раніше люди так себе і привчали до отрути”.

Рецепт пані Карагаєвої такий: мухомори заливають 70-відсотковим розчином спирту і настоюють у темному прохолодному місці впродовж двох тижнів. Відтак гриби треба процідити через тканину. Як цю настоянку вживати? Дуже делікатно: першого дня — одну краплю, другого — дві, і так, у міру зростання, слід дійти до 30 крапель, а потім навпаки — 29, 28 і т. д. Курс лікування триває два місяці. Якщо є підозра на рак, то на місяць варто зробити перерву, а тоді знову повторити. Якщо ж із здоров`ям усе гаразд, то профілактичного спожиття мухоморів вистачить раз на рік.

Щоправда, як зазначає Лариса Карагаєва, до 40 років не варто цих профілактичних заходів проводити, оскільки організм може неадекватно відреагувати. “Якщо у вас є можливість самому збирати мухомори, наприклад, ліс близько, — пояснює жінка, — то краще брати більше грибних шапочок, ніж ніжок. Перші мають сильніший вплив”.

Ще кілька порад

Як запобігти злоякісним пухлинам?

Багато вчених уважає, що рак не може виникнути в здоровому організмі. Тому загалом боротьба проти раку — це боротьба за здоровий організм. Отже, необхідно:

— відмовитись від шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю тощо);

— більше споживати овочів та фруктів;

— негайно звертатися до лікаря в разі появи кашлю та захриплості голосу;

— жінкам слід регулярно відвідувати гінеколога;

— уникати підвищеного сонячного опромінення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.