Василь Косів, заступник міського голови з гуманітарних питань: «Конфлікт щодо Будинку органної та камерної музики – провокації»

|

«Якщо подивитися на конфлікт щодо Будинку органної та камерної музики не вузько й локально, і не дивитися на якісь людські образи, то ці конфлікти і загострення збігаються з моментами, коли ми з нашими сусідами і друзями з Польщі маємо намір щодо порозуміння, примирення. Усе це відбувається в певному контексті.

Наприклад, коли ми з колегами з Перемишля маємо порозуміння щодо Будівлі народного Дому в Перемишлі, а з іншого боку – маємо порозуміння щодо ділянки для польського товариства у Львові. Це теж відбувається тоді, коли готується візит президента України до Польщі, коли йде процес встановлення пам’ятного знаку примирення на кордоні між Україною і Польщею. Тобто, очевидні провокації, очевидні рухи та дії тих, кому ця співпраця і порозуміння не вигідні, і хто хоче ці моменти загострити. Цього року це було зв’язано з Візитом Кваснєвського до Львова. Протягом останнього дня голодування членів римо-католицької громади вони готувалися, що Кваснєвський їх відвідає, але він туди не прийшов. Ввечері акція завершилася.

Конфліктна ситуація є й через те, що досі немає укладеного договору оренди. Пояснення просте: коли немає написаного на папері, то кожен має свою правду. Тому, як тільки буде підписана угода, то, думаю, конфлікт врегулюється».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.