«У нашому «клані» є багато успішних Шевченків»

Розмовляла Марія Скира, „Новий погляд”

|

Олексій Шевченко про новостворений Клуб знаменитих Шевченків

У шевченківські дні в Києві презентували Клуб знаменитих Шевченків. Для того, щоб стати його членом, необхідно мати лише паспорт з вищеназваним прізвищем. Цей документ служить дисконтною карточкою – Шевченки, об’єднавшись, надаватимуть один одному знижки у тих сферах, де працюють. Тараса Шевченка засновники проголосили духовним батьком клубу, а відомого футболіста – почесним членом. Про мету об’єднання усіх Шевченків в один «клан» розповів «Погляду» автор ідеї, киянин Олексій Шевченко.

– Коли у Вас виникла ідея створити Клуб знаменитих Шевченків? З якою метою Ви вирішили об’єднати разом усіх Шевченків?

– 2000 року я створив сторінку персонального сайту. Коли мені почали писати однофамільці, то я зробив сайт www.shevchenko.com.ua. Це є віртуальний клуб. Наша мета – зібрати якнайбільше Шевченків, щоб поширити славність прізвища й за межі України, а також допомагати один одному. Об’єднавшись, ми зможемо багато зробити не лише для себе, а й для суспільства. Адже у нашому «клані» є багато успішних Шевченків різних професій – від художника до політика.

Окрім того, за останніми соціологічними опитуваннями, найбільш упізнавані українці – на першому місці – Тарас Шевченко, друге – Андрій Шевченко, і третє – брати Клички. Так от хочеться, щоб і на третьому місці був Шевченко.

– Чи знає Андрій Шевченко про те, що він є почесним членом клубу?

– Так, уже знає і збирається підтримати реальний “шевченків клуб”, який заснував Ігор Шевченко.

– А Ваш клуб не реальний?

– Він до 9 березня 2007 був лише віртуальним, а зараз будують офіс на Подолі. Реальний клуб підтримуватимуть за рахунок благодійного фонду Ігоря Шевченка. Плануємо збирати членів щомісяця.

– Які спільні проекти плануєте реалізувати?

– Ми хочемо насамперед допомагати талановитим дітям з прізвищем Шевченко. Також підтримувати музей Шевченка та наглядати за пам’ятниками. Всі Шевченко можуть звертатися один до іншого за допомогою.

– Скільки Шевченків уже є членами Вашого клубу?

– Близько сотні, і їх кількість постійно збільшується.

– З яких міст чи областей зголосилися Шевченки до клубу? Чи є зі Львова?

– Найбільше Шевченків з Києва, друге місце Харків, третє – Москва. Є з Німеччини двоє, один із Казахстану. Зі Львова ще не маємо нікого.

– Чим відомий Олексій Шевченко?

– Я засновник нового клубного руху – Шевченко, а також чемпіон Бізнес Ліги з футзалу і просто добра людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.