Тіна Кароль: "Плейбой" тричі пропонував мені фотосесію"

Андрій ПАКОШ, “Україна і час”

|

Уперше зірка уродженки Івано-Франківщини Тіни Кароль (Тетяни Ліберман — А.П.) яскраво засяяла на конкурсі “Нова хвиля” в Юрмалі. Правда, тоді молода конкурсантка з України не виграла головного призу, але настільки вразила Аллу Пугачову, що та особисто винагородила Тіну.

Потому був виступ на “Євробаченні” у Греції, де Тіна Кароль посіла сьоме місце. Після цих подій кар`єра молодої співачки пішла різко вгору, і сьогодні виконавиця є однією з найбільш популярних не тільки в Україні, а й за межами нашої держави. З висоти своєї “зірковості” Тіна відмовилася від прямої телефонної розмови з нашим кореспондентом, але погодилася надати відповіді на запитання “УіЧ” електронною поштою. Щоправда, з незрозумілих причин корінна західнячка з Івано-Франківська прислала їх (відповіді) російською…

Через прізвище Ліберман у дитинстві доводили до сліз

— Нещодавно ви скандально розірвали свої стосунки з продюсером Олегом Чорним. Окрім офіційної версії, були якісь інші обставини, які змусили піти на такий крок?

— Я вважаю, що люди, які розривають ділові стосунки, повинні робити це цивілізовано. Всяке в житті буває, але за будь-яких, навіть найскладніших обставин потрібно залишатися людиною. Я не беруся судити, хто не мав рації у цій ситуації. Над проектом “ТІНА КАРОЛЬ” працювало три людини: продюсер Олег Чорний, інвестор проекту Олеся Рябініна та я. Олеся залишилася зі мною. Мені здається, її позиція — це об`єктивна оцінка конфлікту.

— Ваше справжнє ім`я Тетяна Ліберман. Ви обрали собі псевдонім, можливо, аби відмежуватися від своїх справжніх коренів?

— У дитинстві, коли я проживала з батьками в Івано-Франківську, моє прізвище викликало негативну реакцію у деяких однокласників. Мене дражнили і, зізнаюся, часом доводили до сліз. Мені ніколи не спало б на думку відмовитися від власного прізвища. Адже це все одно, що відмовитися від своїх батьків, від своїх предків. Але у шоу-бізнесі свої закони. Нині нікого не дивує той факт, що, приміром, Алла Перілова взяла псевдонім і стала знаменитою співачкою Валерією. Те саме відбулося й у моєму випадку. Коли я прийшла у шоу-бізнес, до речі, під іменем Тетяни Ліберман, продюсер вирішив, що псевдонім Тіна Кароль для сцени підходить більше.

— Якщо прочитати Тіна Кароль навпаки, то виходить АНІт ЛОРАК. Такий псевдонім було обрано навмисно?

— Це простий збіг! Я сама з подивом довідалася, що мій псевдонім можна так прочитати з кінця на початок. Причому відбулося це в Юрмалі, де тривав конкурс “Нова хвиля”.

— Свого часу була стаття під назвою “За чиї гроші співає Тіна Кароль”. У ній йшлося про те, що ваш батько є головним інженером фірми “Укрінвестбуд”. Що можете сказати з цього приводу?

— Мій батько не настільки багатий, щоби вкладати гроші в мою кар`єру. Думаю, якщо би в нього була така можливість, я би стала зіркою ще в дитинстві. Гроші у проект “Тіна Кароль” вкладає мій постійний інвестор Олеся Рябініна. До речі, цікавий момент: ми з нею народилися в один день…

Заради “Танців із зірками” відмовилася від концертів

— Як ви потрапили на проект “Танці із зірками”? Вас запросили на роль ведучої чи були якісь кастинги?

— Мені запропонували роль ведучої цього проекту, і я із задоволенням погодилася.

— Вам самій не хотілося б разом з іншими учасниками потанцювати на паркеті?

— А я танцювала! Якщо ви пам`ятаєте в першому сезоні програми “Танці із зірками” в мене був танцювальний номер. Але для того, щоб стати повноцінним учасником конкурсу, потрібно відкласти на якийсь час усі решта проекти і присвятити кілька місяців тільки танцям. На жаль, у мене зараз немає такої можливості

— Наскільки важко перекваліфікуватися зі співачки на ведучу телевізійного шоу?

— Я не перекваліфіковувалася. Просто мені цікаво пробувати свої сили в новій для мене царині. Мені хочеться вдосконалюватися. Саме тому заради участі у другому сезоні “Танців із зірками” я відмовилася від деяких концертів, для серйозної підготовки до проекту. Взагалі, “Танці із зірками” — це моє життя, дуже люблю цей проект. Зажди цікаво було спостерігати за підготовкою до прямого ефіру всіх учасників. Суєта, за якою незабаром починаєш сильно нудьгувати. Можна було б зняти фільм “За лаштунками “Танців із зірками”. І якщо коли-небудь мені надійде пропозиція, приміром, знятися у фільмі чи шоу “Танці на льоду” — погоджуся, не задумуючись.

— Чи були якісь епізоди у шоу “Танці із зірками”, які не потрапили на телевізійні екрани?

— Це був прямий ефір! Тому телеглядачі могли спостерігати за всім, що відбувається на знімальному майданчику. Саме ця чесність програми стосовно свого глядача скорила всіх: і учасників, і ведучих, і глядачів.

Не хочу повторити долі Пугачової

— В Інтернеті на банерах активно показують уривки з відеокліпу, де ви в оголеному вигляді. Як до цього ставитеся і чи робили це все з вашої згоди?

— Поява згаданих уривків для мене стала цілковитою несподіванкою. Мене взагалі розчарувала так звана піар-кампанія перед виходом цього кліпу. Кліп на пісню “Ніченька” в Інтернеті та й у пресі подавали мало не як порнографічний. І начебто навмисно не говорили про естетику, про красу. Його знімав Алан Бадоєв, режисер, таланту якого довіряють Алла Пугачова, Крістіна Орбакайте, Софія Ротару та Валерій Меладзе. Ви бачили хоча б один невдалий кліп цих артистів? Роботи Бадоєва завжди вишукані. “Ніченька” — дуже красивий, вишуканий та естетичний кліп. Для того, щоб зрозуміти це, достатньо просто його подивитися.

— Якщо б вам запропонував, наприклад, журнал “Плейбой” відверту фотосесію, ви б погодилися чи ні? Якщо так, то за яку суму гонорару?

— Журнал “Плейбой” тричі пропонував мені фотосесію. Це був перший журнал, який звернувся до мене з такою пропозицією. А сталося це після того, як я одержала другу премію на Міжнародному конкурсі вокалістів у Юрмалі “Нова хвиля”. Причому “Плейбой” готовий був помістити мою фотографію на свою обкладинку. Але щоразу від пропозицій журналу я відмовлялася. Я вважаю, що увагу до себе артист повинен привертати насамперед своєю творчістю.

— На що витратили гроші, виграні на “Новій хвилі”?

— На свій перший кліп “Выше облаков”.

— Як сьогодні виглядають ваші стосунки з Аллою Пугачовою? Телефонуєте одна одній, на які теми спілкуєтеся?

— Пісні Пугачової я слухала ще в дитинстві. Алла Борисівна — сильна жінка та унікальна співачка. Але мені не хотілося б повторити її жіночу долю, адже сила Алли Пугачової зруйнувала її особисте життя. Що стосується наших стосунків, то ми дійсно спілкуємося. Недавно Алла Борисівна подарувала мені пісню. Я саме зараз над нею працюю.

Уболіваю за Андрія Данилка

— Ви перемагали у конкурсі “Жінка року”, притому випередили таких відомих українських жінок, як Юлія Тимошенко, Лілія Підкопаєва, Кіра Муратова. Що для вас означає цей титул?

— Звичайно ж, це велика честь для мене. Хоча найголовніший і найпочесніший титул для мене — увага, довіра шанувальників та повні зали.

— Як ви ставитеся до різного роду звань. Наскільки вони потрібні, адже сьогодні їх можна просто купити?

— Для мене важливі не промовисті титули, а кількість глядачів, що прийшли на мій концерт.

— Яка ваша думка стосовно того, як цьогоріч відбувається відбір на “Євробачення” у Фінляндії? Хто з учасників найбільше заслуговує поїздки на конкурс?

— Поїде той, хто переможе у відбірному конкурсі. Щоправда, особисто я уболіваю за Андрія Данилка. Мені здається, у цього артиста стільки шанувальників в СНД, у світі, готових проголосувати за нього, що Андрій обов`язково займе на “Євробаченні” перше місце!

— Ви казали, що якби не стали співачкою, то були б стюардесою. Чому саме стюардесою, а не, наприклад, водієм таксі чи космонавтом?

— Тому що я дуже люблю хмари! Люблю мріяти, літати і подорожувати.

— До речі, яким авто сьогодні їздите і чи маєте вже права?

— На жаль, у мене дуже поганий зір, тому отримати права я не можу. Але дуже хочу навчитися водити машину, хоча би просто для себе.

Завжди готова закохатися

— Ви часто говорите про відсутність поряд з вами чоловіка? Не прагнете його шукати чи наразі немає гідних залицяльників?

— Я не шукаю чоловіка. Але я завжди готова закохатися…

— Нещодавно українське Інтернет-видання “ТАБЛО ID” опублікувало ваші фото з відпочинку, де ви були разом з французом. Хто він, як познайомилися чи підтримуєте стосунки сьогодні?

— Це був просто фотограф-аматор! Він попросив мене сфотографуватися разом з ним, а потім ці знімки потрапили в Інтернет…

— Якщо не помиляюся, ви казали, що ваш диск вийде у березні. Наразі нічого не змінилося?

— Зараз у мене, завдяки моїй команді, з`явилася можливість сповна попрацювати над новим диском, тому я не поспішаю. Думаю, він з`явиться ближче до осені.

— Як проводите вільний час?

— Обожнюю тренажерний зал. Окрім того, мені дуже подобається плавання та гімнастика.

— Маєте мрію?

— Дуже хочу потрапити в готель з льоду та кришталю у Норвегії.

— Коли вас можна буде побачити з концертом у Львові?

— Коли запросите, обов`язково приїду! Тоді в мене з`явиться можливість не тільки потішити мешканців вашого міста концертом, але й насолодитися філіжанкою дивовижно смачної кави в одній із львівських кав`ярень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.