Компакт-диск, який варто слухати у Піст

Наталка КИСІЛЬ, “Україна і час”

|

Вийшов у світ компакт із піснями про Великий піст — “Страсті Христові”.

Автором музики та слів і виконавцем релігійних пісень є уже відомий українцям, а в періоди свят вельми популярний отець Михайло Хім`як.

На підготовку, запис і загалом усю роботу над цією авторською програмою священикові зі села Конюшки Королівські, що на Самбірщині, пішло, як він сам розповідає, маже два роки “тяжкої праці”. “Я мав намір підготувати цей компакт до початку цьогорічного Великого посту, — розповів нам отець-співак. — І мені це вдалося”. Усього на диску є 17 релігійних музичних композицій (“Христос розп`ятий на Голгофі”, “О, Боже мій, допоможи”, “Плач і сльози монаха”, “Не проводь даремно життя”, “Блудний син”, “Прощайте і простіть”, “Корабель спасіння”, “Іди до Христа і покайся” та інші).

Нагадаємо, що у творчому доробку співочого священика вже є компакт-диск колядок у стилі диско “Колядуй, Україно”, а також авторський компакт-диск релігійних творів “Мир тобі, Україно”. Крім того, на одну з авторських пісень відзнято відеокліп, який неодноразово транслювали українські телеканали. Слід зазначити, що касети й диски отця Михайла Хім`яка має у своїх колекціях багато архієреїв і владик України, Канади, США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.