Євген Таліпов, перший секретар ЛОК СПУ: ««Наша Україна» і БЮТ зайшли надто далеко, тому ми створили Координаційну Раду обласних ПР, КПУ та СПУ»

|

«Ми підписали Меморандум про співпрацю на регіональному рівні і створили Координаційну Раду обласних організацій Партії регіонів, СПУ та КПУ, бо «Наша Україна» і Блок Юлії Тимошенко сьогодні зайшли надто далеко. На рівні районів Львівщини також створюватимуть такі Ради для координації дій Антикризової коаліції.

«Наша Україна» і БЮТ сьогодні роблять державницький переворот. Вони повинні були взяти на себе відповідальність за тарифи та низку інших соціально важливих проблем.

Щодо спроби дострокових виборів, то, думаю, що Тимошенко не вдасться. Це просто пастка для Президента, бо вона його перед виборами зрадить. Завдання Антикризової коаліції – спокійно вирішувати всі важливі питання: підвищення пенсій, зарплат, зниження податків тощо.

На Львівщині ми перебуваємо в опозиції, бо влада в області належить Олійнику і його оточенню, «Нашій Україні» та Блоку Юлії Тимошенко, а вони не відповідають ні за що».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.