Кличко битиметься з Маскаєвим!

Андрій БОЙКО, “Україна і час”

|

За відмову від претензій на бій нігерієць Пітер отримав більше 2,5 мільйона доларів

Сталося! Хамовитий нігерійський боксер Самюель Пітер здався, отже, відкрив шлях Віталієві Кличкові та росіянину Олегові Маскаєву до бою між собою. Бою за пас чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі між почесним чемпіоном цієї версії (Кличком) та чинним чемпіоном WBC (Маскаєвим).

Тривалі вмовляння Пітера трохи зачекати з боєм за чемпіонський титул (адже саме він мав боксувати з Маскаєвим як офіційний претендент від WBC, допоки Віталій Кличко не заявив про повернення у професійний бокс) з боку команди Кличка та Маскаєва дали свої результати. Представники команди Віталія Кличка оголосили про те, що саме Віталій проведе наступний бій з Маскаєвим. Щоправда, суму “відступних”, на яку погодився Пітер, не афішують.

Нагадаємо, раніше фігурувала інформація, що менеджер Пітера відмовився від 2,5 мільйона доларів за те, щоб Пітер почекав і дав можливість з`ясувати стосунки Кличкові та Маскаєву. І якщо раніше представники Пітера говорили, що за жодних умов не відмовляться від права свого підопічного боксувати з Маскаєвим, то згодом дали зрозуміти, що за трохи більшу суму, ніж 2,5 мільйона, таки згодні почекати.

Те, що бій Кличко-Маскаєв відбудеться — відомо. Однак де і коли — наразі ще ні. За словами Віталія Кличка, розглядають три варіанти, де може відбутися цей поєдинок: у Нью-Йорку, Мюнхені або Москві. “Нині у нас тривають інтенсивні переговори з московськими партнерами. Ймовірність того, що двобій відбудеться у столиці Росії, дуже велика”, — зазначив Кличко, хоча й зізнався, що йому особисто хотілося б, щоб цей бій провели у Києві, однак тут до такого ще не готові. “На жаль, на теперішній момент у столиці України немає такого Палацу спорту, що відповідав би вимогам наших телевізійних партнерів”, — поскаржився Віталій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.