Львівський педофіл

О. К.

|

Замість того, аби спокійно доживати свої літа, 72-річний дідусь Ярослав вирішив розважитися. Забавкою для нього став десятирічний хлопчик Сергійко, з яким старенький періодично займався оральним сексом.

Про це повідомляє Центр громадських зв’язків УМВС України у Львівській області. Це з’ясувалося після того, як у лікарню з діагнозом отруєння алкоголем потрапив хлопчик. Коли правоохоронці з’ясували деталі цієї історії, то вийшли і на дідуся-збоченця. Ярослав (колишній працівник слідчого ізолятору) на старості літ залишився сам. Мав подругу, родина якої жила недалеко від пенсіонера. Уже із розповідей хлопчика, довідалися, чим займався із ним добрий дід Славко. Старий не лише використовував малого, аби задовольнити свої сексуальні потреби, а й часто підпоював. У винагороду хлопчик отримував цукерки.

Про такі вельми нездорові стосунки дізналася мати, яка випадково стала свідком оргії. Але замість того, аби вдатися до будь-яких дій, жінка за мовчання взяла десять тисяч гривень, які старий збирав на похорон. Ба більше, вона дозволила хлопчику надалі “навідувати” дідуся і запропонувала у ролі нового “партнера” свою дочку.

Не відомо, чим би закінчилась уся ця неймовірна історія про діда-педофіла, якби не нещасний випадок із Сергійком. До слова, дід зізнався у скоєних злочинах, а ще розповів про свої “лямури” із матір’ю дітей. Нині його утримують під вартою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.