Андрій Садовий, міський голова Львова: «Люди добрі, не ображайтеся – підіть і заплатіть за газ»

|

«У Львові склалася критична ситуація з оплатою міста за газ. На сьогодні маємо заборгованість близько 25 мільйонів. У будь-який момент нашим теплопостачальним організаціям можуть відключити газ.

До кінця тижня львів’янам виставлять рахунки за спожите тепло в грудні. Я прошу мешканців оплатити їх.

У структурах у Києві сидять хлопці зі Сходу і їм важко зрозуміти, що люди спочатку споживають, а потім платять. Вони хочуть оплати щоденної.

Тому у мене велике прохання до львів’ян оплатити за спожите в грудні тепло вже цього місяця. Якщо до кінця року ми цього не зробимо, то є небезпека, що ми залишимося без тепла на свята.

На жаль, «Львівгаз» та «Львівобленерго» не мають жодного стосунку до міста. Це є приватно-державні структури. На «Львівгазі» є боротьба за власність між однією та другою бізнес-структурами.

«Львівгаз» – це трагічна ситуація. Ми пам’ятаємо, що відбувалося торік, коли перекривали газ і лишали в 15-градусний мороз людей без тепла. Я цього не допущу. Тому ми повинні об’єднатися і піти на цей крок. Розумію, що це, можливо, негарно перед святами просити людей нести гроші в касу і платити за тепло. Але іншого виходу нема. Сьогодні така ситуація. Росія хоче поставити Україну на коліна. Само собою, хоче поставити на коліна й Львів. Тому прошу: люди добрі, не ображайтеся, підіть і заплатіть».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.