Василь Павлюк, депутат ЛМР від ВО „Свобода”: «Насправді «ЛАЗ» готують до банкрутства»

|

«Я думаю, що ситуація з Львівським автобусним заводом це перший прецедент, на який треба звернути увагу. Всі кричать: нам потрібні інвестори. Так, нам направду інвестори потрібні, але їх треба перевіряти, дивитися хто це. А тут складається враження, що «ЛАЗ» готують до банкрутства, щоб закрити його, зробити з заводу склади або якийсь цех для збору невідомих автомобілів і заробляти гроші. Колись «ЛАЗ» робив автобуси майже на весь світ, і є перспективи аби так було й надалі. Але росіянам це невигідно, фактично ж, саме вони там керують.

Не має значення, які там інвестори: чи з Росії, чи з Китаю, але ж там працюють наші люди. Тому й Садовий повинен втрутитися в цю ситуацію. На нашій території не може бути таких інвесторів, якщо так, то з ними треба розривати всі угоди. Так бути не може. Я вважаю, що наразі все, що стосується Львівського автобусного заводу – це національні інтереси України.

Олійник, можливо, погасить борг працівникам заводу до 15 грудня. Доб’ється цього якимось шляхом, але це не вихід з ситуації. Треба дивитися значно глибше, чи все структуризовано, чи проведена інвентаризація. Але ж цього немає. Ми живемо в такому хаосі, що не знаємо, що робиться. Реально ж ніяких інвестицій немає. Хтось прийшов, щось запропонував, а ми: добре, будемо працювати. Але насправді – жодні з систем не працюють».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...