Володимир Квурт, секретар Львівської міської ради: «Погроза «Карпат» – шантаж перед уболівальниками»

|

«У те, що футбольний клуб «Карпати» піде зі Львова, я вірю з малою вірогідністю. Тобто для мене воно чомусь сприймається як просто шантаж перед уболівальниками, яких можуть позбавити видовища бачити гру улюбленої команди. Це з одного боку.

А з другого – враховуючи певну непослідовність висловлювань, які звучали останнім часом з боку Петра Петровича, я допускаю і такий крок. Яка причина цього? Можливо, неспроможність утримувати клуб, неспроможність домовитися за якісь додаткові інвестиції, щоб його тепер підтримати, чи, можливо, спроба звернути на себе увагу.

Насправді підстав може бути тисяча і одна. Що криється за цим? Важко сказати, враховуючи те, що я брав участь у переговорах і щонайменше був нейтральним у тій позиції. Я вболівальник футболу, я підтримую думку про те, що дитячий футбол має розвиватися.

Щодо професійної команди, то тут уже інші відносини. Міська рада може йти на певні поступки, але, на жаль, вона не може віддавати ресурси міста, які належать не тільки вболівальникам, а й усій громаді міста. І легковажно розпоряджатися ним було б неправильно.

Позиція міської ради в цьому разі така: створити абсолютно зрозумілі, прийнятні умови оренди стадіону в частині розвитку футбольного клубу «Карпати». Пікетувальники ж вимагають від нас ухвалити рішення про створення народної команди. Передати, але що? Щось, що на сьогодні належним чином не опрацьовано, не оцінено».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...