Желіско – Садовому: буде «чотири очка»

Юрій ШОРОХ, «Новий погляд»

|

У більш ніж 150 тисяч гривень обійдеться міському бюджету проектування і будівництво вбиральні «на чотири очка».

Виконувач обовязків начальника управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради Марія Желіско доповіла міському голові Андрієві Садовому про вирішення проблем мешканців будинків №103 та №107 на вул. Кульпарківській.

У документі, котрий пані Марія надіслала своєму шефові, зокрема, сказано: „З метою покращення умов проживання мешканців будинків № 103 та №107 на вул.Кульпарківській, розпорядженням Залізничної районної адміністрації від 06.03.2006р. №236 львівському комунальному підприємству «Рембуд» дозволено спорудити на прибудинковій території для мешканців цих будинків дворову цегляну вбиральню розміром 3,0 x 4,0 м на чотири очка».


Проблема «чотирьохочкового» виходку для пані Желіско добре знайома. Адже ще в березні вона працювала завідувачем відділу житлового господарства Залізничної райадміністрації, і голова району В. Цяпка саме на неї поклав контроль за виконанням «вбирального» рішення.

Варто потішитися за мешканців Кульпарківської. Але варто й замислитися над певними моментами банальної, на перший погляд, історії зі спорудженням вбиральні. Вартість виготовлення проекту складає 14,9 тисяч гривень, а кошторис будівництва – 138,8 тисяч гривень. Проект, до речі, вже затвердило й управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради.

Цікаво, який архітектор напроектував «чотири очка» аж на 15 тисяч. Не менш цікаво, з якого матеріалу спорудять вбиральню, яка коштує стільки, як однокімнатна квартира? Чи де бере такі гроші міська влада на вбиральні, коли в той же час центральна частина міста руйнується на очах через брак фінансування? Кошти – в «очка», а балкони нехай падають й далі, чи як?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...