Теодор Дяків, голова Асоціації платників податків «Тарифи на тепло будуть зменшені завдяки зменшенню нераціональних витрат теплопостачальних організацій»

|

«Тариф на теплопостачання – це не лише ціна на газ, а й витрати самих теплопостачальних організацій. Щойно під час сесії Львівської міської ради вирішили, що на наступному пленарному засіданні слухатимуть результати перевірок спеціальної депутатської комісії, робочої групи спеціалістів виконавчого комітету, контрольно-ревізійного управління, державної інспекції контролю за цінами і висновки антимонопольного комітету.

Я взагалі здивований: яким чином виконавчий комітет міг 20 жовтня приймати таке рішення, коли ці висновки не були заслухані на сесії Львівської міської ради.

Позиція фракції БЮТ полягає в тому, щоби відстоювати інтереси мешканців і законне економічне обґрунтування встановлених тарифів. Я думаю, що до нас доєднаються й інші фракції тому, що цього вимагає закон та інтереси мешканців. Окрім того, для фракції БЮТ одним із пріоритетних напрямів роботи є тарифна політика.

Тарифи обов’язково будуть зменшені і не лише завдяки зменшенню вартості газу, а й завдяки зменшенню нераціональних витрат теплопостачальних організацій.

Після того, як ми заслухаємо інформацію на наступній сесії, міська рада дасть рекомендації виконавчому комітету переглянути своє рішення від 20 жовтня. І ми зможемо це зробити, не відтерміновуючи введення цього рішення, бо воно вступить у силу з 23 листопада. Ми не будемо його відтерміновувати, бо цього робити не можна, але змінити це рішення можна, тим більше, що ми будемо його приводити до вимог законодавства.

Є різні способи зменшення тарифів. І більшість з них буде застосовано».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...