Теодор Дяків, голова Асоціації платників податків: «Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо тарифів на теплопостачання»

|

«Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції. Він визнав незаконним рішення суду першої інстанції, яким було скасовано п’ять рішень виконкому.

У теперішній ситуації законного рішення очікувати не можна було, тому що борг мерії, а точніше «Водоканалу» перед мешканцями становить 20 мільйонів гривень. Відтак борг теплопостачальних організацій становить близько 60-80 мільйонів гривень. Це рішення не могло бути іншим у такій ситуації.

Інша річ, що суд розглядав три роки справу, якій на дві інстанції відведено шість місяців. Тут є претензії до суду.

Ми ще не ознайомились із текстом рішення, бо вчора зачитали лише регулятивну частину, а мотивувальної ще немає.

Чи будемо ми оскаржувати це рішення у вищому адміністративному суді я зараз не можу сказати. Зможу відповісти на це запитання, коли ми матимемо рішення апеляційного. Я думаю, що вищий адміністративний суд із тих самих міркувань навряд чи задовольнить нашу касаційну скаргу, якщо така буде. Мова йде про чотири опалювальні сезони та дуже великі гроші.

Для мене це рішення було очікуваним. Воно не могло бути в такій ситуації правовим. Це рішення не політичне. Воно суто економічне. Мешканці вже заплатили – і тому зараз просто немає можливості встановити чи відновити справедливість.

У такому випадку я розумію мерію та суд. Інша справа, якби судова інстанція вирішувала це питання згідно закону, то воно було б вирішено ще в середині 2004 року, оскільки ми подали позов ще в січні. До цього часу ми мали би зробити багато змін у системі теплопостачання Львова і у формуванні тарифів. А так як ми протягом трьох років ніяких змін не зробили, то в нас сьогодні знову стоїть питання про оскарження тарифів, які були прийняті минулого тижня в п ’ ятницю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...