Лариса Федорів, депутатка облради від УНП: «Питання «Спартака» - тупе лобіювання «Пори»

|

«Спартак» украй потрібен величезному мікрорайону Львова. Я – як матір – хочу водити своїх дітей туди і користуватися дешевими, але якісними послугами. На території комплексу були навіть доріжки для заняття ковзанярством, а де ще у Львові таке є? І це все тепер знищено.

Наступного разу, коли ми слухатимемо це питання, то «Спартак» буде вже в зовсім іншому статусі – не навчально-спортивному, а оздоровчо-відпочинковому, а це своєю чергою зобов ’ язує споруджувати на його території готелів, ресторанів тощо.

Я сьогодні була чесною до кінця з усіма людьми, які дивилися в прямому ефірі сесію облради. Шкодую, що не наполягла на поіменному голосуванні, аби оприлюднити прізвища тих, які відмовилися від того, щоби відновити комунальний навчально-спортивний комплекс, який приніс би велику користь місту.

Я не проти інвестора й інвестиційного проекту, однак потрібно створити комісію і робити це з державницьких позицій, а не з комерційних. Це «тупе» лобіювання «Пори».

Маємо багато таких об’єктів, приклад яких я наводила: «Сільмаш», «Кінескоп», М’ясокомбінат тощо. Із них уже нічого не залишилось. Залишився шматочок «Спартака» і той треба «роздери банити». Мене за це душа болить».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...