Петро Олійник, голова ЛОДА: “Мені шкода, що Андрій Шкіль повністю пустився берега”

|

“Мені шкода, що Андрій Шкіль повністю пустився берега і почав займатися політичними рекламаціями. Мені шкода, що Андрій Шкіль ні разу мені не зателефонував на відміну від інших депутатів, до речі, не тільки з “Нашої України”, коли ми вели широкомасштабну роботи над бюджетом області на 2006 рік.

По-перше, правлокома вже заврешена, а його діяльність була ніяка – ні допомоги, ні дзвінка, ні збору коштів, адже ми від партії дали великі кошти, а він тільки себе рекламував через ЗМІ. У Павлокомі третього березня наступного року – на 62-у річницю від часу цих подій буде відкриття меморіалу.

Бюджет ще не завтерджений, але в рамках контрольних цифр ми є абсолютно задовлені. Є вже кілька реальних речей – присвоєння оперному театру та музею статусу національних дає можливість фінансувати їх з державного бюджету. Далі – близько 70 мільйонів гривень записано для Львова на святкування 750-річчя. Ще 14 мільйонів гривень передабачено на святкування 150-річчя від дня народження Івана Франка.

Також значні кошти передбавені на газифікацію, закупілю шкільних автобусів. Сьогодні отримуємо ще 100 млн на галузь культури, бо існуюча формула виділення коштів не дозволяє виділяти потрібні суми, а у нас понад 50% історичних пам’яток. Ці кошти дозволять ліквідувати таке ганебне явище як о,25 і 0,5 ставки для працівників культури. І так далі, і так далі.

А Андрієві Шкілю я побажаю більше контактувати зі мною і допомагати мені, а не робити схоластичні заяви у пресі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.