Ігор Держко, заступник голови Львівської обласної ради: „Ми хочемо виокремити гуманітарну політику із соціальної”

|

“Ми, тобто Блок Юлії Тимошенко, хочемо виокремити гуманітарну політику із соціальної. На жаль, проблеми соціальної сфери перекривали систему гуманітарної політики, без якої не може бути державного будівництва.

Гуманітарна політика – це передова політика, це авангард державного будівництва, а соціальна політика – це консервація.

У нас є віце-прем’єр з соціальної політики, і проблеми власне соціального захисту – пенсійного забезпечення, соціальних допомоги накривають проблеми гуманітарної сфери, насамперед культури, освіти та молодіжної політики.

У системі молодіжного житлового будівництва реклама йде на цілу державу. Люди звертаються тисячами, а реально в рік отримати квартири може 5-10 сімей. Це смішно, прикро і боляче. Тому основний акцент ставимо на розвиток гуманітарного вектору державної політики, який буде задавати темпи і стратегію економічного блоку, а не навпаки, як ми звикли.

Звернімо увагу на проблему підтримки розвитку спорту. На сьогодні, коли в спорті молодіжна політика роз’єднана, він починає тонути у державних проблемах соціального характеру з підтримки молоді. Звичайно, молодь соціально підтримувати потрібно, але це питання друге. Перше питання – це давати можливості її реалізації як особистості.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.