Петро Олійник, голова ЛОДА: „За два роки на „Сільмаші” можна вийти на те ж число працівників, що й колись”

|

Коли я став гловою ЛОДА, це підприємство було під так званим німецьким санатором, зв’язки якого тягнуться до Львова, до сумнозвісного депутата на прізвище К., який поставив собі за мету вирізати весь металобурхт, ліквідувати всі робочі місця і створити логістичний центр – віддавати площі в оренду.

Багато років вивозилося обладнання, різався металобрухт. Коли я зупинив це, щоби вивчити ситуацію, відповідно, зросли борги із зарплати. Але я не мав права за рахунок майбутнього наших дітей виплачувати борги через порізку обладнання.

Ми замінили арбітражного керуючого скасували старий план санації і викинули сумновідоме ТзОВ та оголосили новий конкурс – було оголошення в „Урядовому кур ’єр». На нього подали дев ‘ ять заявок і перемогла київська фірма. Сьогодні затверджується новий план санації, потім його подадуть на затвердження суду і починаються інвестиційні потоки. За планом санації 20 млн гривень мають надійти до 15 грудня, що дозволить відшкодувати всі борги по заробітній платні, податкові борги по пенсійному фонду і залишаться кошти на розвиток.

Виробничі площі залишаються і зберігається виробництво в менших об’ємах, крім того будуть пропонуватися промислові площадки для заходу інших виробництв. За нашими розрахунками можна за два роки вийти на ту ж кількість людей, які працювали колись на заводі.

Ясно, що є окремі люди, їх проплачують окремі компанії і за ними стоять локальні інтереси. І мені доведеться витримати великий тиск. Це піар напередодні виборів, але ми діємо згідно із законом і згідно із перспективою заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.