Зеновій Сірик, в.о. міського голови Львова: „Відбувся перший етап реформування виконкому”

|

„Я особисто дуже задоволений, що ми нарешті розпочали роботу сесії, пройшли всі важливі питання, обрали керуючого справами виконкому. Як на мене, всі організаційно-перехідні моменти вчора завершилися. Сесія перейшла до розгляду робочих питань.

Не менш важливе питання реформування виконавчого комітету, у якому погодилося працювати дуже багато шанованих людей – це і Мирослав Сеник, і Іван Вакарчук, і Микола Горинь. Тобто я вдячний цим людям і думаю, що ми вже навіть в цю п ’ятницю зберемо виконком. Пора працювати.

Частина людей відійшла зі складу виконкому, бо не знайшла розуміння в першу чергу в депутатському корпусі. Але це лише перший етап реформування, бо частина заступників не є в складі виконкому. Як тільки буде звільнений Лозинський… Я хотів би,щоб ця вакансія обговорювалася широко в громадськості, за участі спілки архітекторів, спілки будівельників. І щоб це була, по-перше, професіна людина, по-друге – дуже авторитетна.

Хто це може бути – я поки що не бачу. Це питання номер один, і без нього я не хотів би рухати інших.

Так що я вважаю, що виконком цілком дієздатний. Чи він кращий, чи гірший – покаже час. Принаймні за калібром і підбором кадрів, він, звичайно, якісніший».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.