Віра Лясковська, депутат Львівської міської ради: „Сьогоднішня СБУ вирішила продовжити глум на території тюрми Лонцького”

|

„Справа незаконного будівництва на території однієї з найбільших у місті тюрми, що славилася найжорстокішими катуваннями, дістала дуже великого розголосу. Однак, незважаючи на активність преси, реагуваня від силових, правоохоронних органів та голови облдержадміністрації до сьогодні ми не відчули. Тобто офіційних реагувань нема.

На рівні міської ради, все те, що можна було зробити, ми зробили. Найперше відхилили звернення СБУ стосовно перепрофілювання території та відмовили у будівництві. Але, крім того всього, треба ще обов’язково притягти до відповідальності винних, які брали безпосередню участь у будівництві, проводили без жодного на те дозволу.

Найнеприємніше те, що попередній НКВС на цій території катував, а сьогоднішня СБУ через стільки років раптом вирішила продовжити на ній глум у дещо іншій формі. І на жаль, навколо цього розпочалися різноманітні інсценуації та публікації.

Враховуючи це, ми змушені знову звернутися до засобів масової інформації для того, щоб цю тему взяти під контроль громадськості. Думаю, що таким чином ми всі спільними зусиллями доведемо, що в наш час неможливе таке знущання над історичною пам’яттю та над минулим нашого народу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.