ВАТ СКБ “Дністер” збільшив прибуток майже утричі

|

У 2,9 раза збільшився прибуток СКБ “Дністер” у 2004 році порівняно до показників за 2003 рік, повідомляється у прес-релізі банку. Минулого року банк заробив 4,438 млн. гривень.

Як відзначається у прес-релізі, упродовж минулого року збереглася тенденція зростання основних фінансових показників банку. Окрім прибутку зросли статутний капітал – на 9 млн. 505 тис. грн., регулятивний капітал – на 47,4%, валюта балансу зросла на 39,2%, чисті активи – на 43,8%, обсяг кредитного портфеля – на 37,2%, загальна сума залучених коштів – на 51,1%, депозити фізичних осіб – на 61,9%, залишки на поточних рахунках – на 13,6%.

У 2004 році мережа установ ВАТ СКБ “Дністер” доповнилася Івано-Франківською філією, створеною на базі приєднаного “Західбудгазбанку”, а також Староміським відділенням у місті Львові, Кам’янець-Подільським відділенням у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області та Першим Київським відділенням у місті Києві.

З початку 2004 року банком впроваджено ряд нових продуктів. Зокрема, банк почав видавати гарантії для забезпечення діяльності туристичних операторів та агентств, ввів два нові депозитні вклади – “Школярик” та “Повноліття”, а також клієнти банку отримали можливість оплачувати послуги операторів мобільного та міжнародного зв’язку у всіх установах та банкоматах ВАТ СКБ “Дністер”. Крім цього, установи банку розпочали надавати споживчі кредити на придбання автотранспорту. Банк “Дністер” також став учасником міжнародної платіжної системи “Юніон Кард”, що дозволяє клієнтам на вигідних умовах здійснювати та отримувати грошові перекази у таких країнах як Росія, Білорусія, Молдова, Вірменія, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан та Словенія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.