Забавки для мобільних телефонів -- Зроблено в Україні

|

Компанія „Мікро“ з України почала випускати ігри для мобільних телефонів під торговельною маркою „м3“ (мкуб). В розробку ігрової платформи інвестовані десятки тисяч доларів.

Як передає Інтерфакс-Україна, перші випущені ігри – шахи, шашки, „піки“ і „футбольний менеджер“.

“Ігри для багатьох користувачів мобільних телефонів до сьогоднішнього дня були поширені лише в таких країнах, як Південна Корея та Японія. Але тепер, коли кількість абонентів стільникового зв’язку в Україні перевищила 10 млн., до мобільної революції зможуть приєднатися і клієнти українських компаній – лідерів ринку вітчизняного мобільного зв’язку“, – вважають у „Мікро“.

Компанія планує розробляти і продавати нові ігри на вітчизняному і закордонному ринках, ємність яких компанія оцінює в 100-300 тис. користувачів. Також компанія буде продавати ліцензії на використання ігрової платформи іншим розробникам мобільних ігор.

“Мікро“, одна з провідних українських компаній у сфері інформаційних технологій, заснована в листопаді 1990 року на базі науково-дослідної лабораторії київського заводу „Квазар“ і спеціалізується на виробництві комп’ютерів, дистрибуції комплектуючих і системної інтеграції.

До складу корпорації увійшли кілька компаній. У липні 2004 року російське ВАТ „Акціонерна фінансова корпорація (АФК) „Система“ викупила 51% акцій, які належать нідерландській компанії Kvazar-Mikro Corporation B.V. , за $28 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.