На українсько-польському кордоні відкрито консультаційний пункт

„UKROP.com“

|

В контексті загальнодержавних заходів, які проводяться в рамках року Республіки Польщі в Україні, на українсько-польському кордоні відкрито консультаційний пункт „Дорохуськ-Ягодин“. Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Створення консультативних пунктів – принципово новий крок в розвитку системи охорони державного кордону, приведенні до рівня світових стандартів. Сучасний етап діяльності Державної прикордонної служби України в структурі правоохоронних органів характеризується остаточним відходом від лінійної побудови служби щодо охорони кордону; кардинальним вдосконаленням технології прикордонного менеджменту; розвитком постійних контактів з прикордонними відомствами країн Євросоюзу з питань обміну досвідом охорони зовнішніх кордонів, удосконалення якості підготовки і підвищення кваліфікації кадрів, створення багаторівневої моделі охорони кордону, передає „УНІАН“.

„Функціонування консультаційних пунктів для українських прикордонників справа нова. Ми вже маємо європейський досвід, який реально доводить їх ефективність у взаємообміні інформацією, збільшенні оперативного компоненту в службі“, – наголосив, коментуючи цю подію, перший заступник голови Державної прикордонної служби України генерал-полковник Павло Шишолін.

За його словами, в ході підготовки до функціонування консультативних пунктів у вересні поточного року за програмою Європейського інституту сприяння демократії в місті Варшаві при активній підтримці ради Європейського Союзу були проведені спільні десятиденні навчання представників прикордонних відомств України і Польщі, ознайомлення їх з роботою аналогічних консультативних пунктів на польсько-німецькій кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.