“Дунай-Чорне море“ добудують усього за рік

|

Міністерство транспорту й зв`язку має намір завершити будівництво каналу „Дунай-Чорне море“ у листопаді 2005 року. Про це повідомив журналістам директор державного підприємства „Дельта-лоцман“ Віктор Бездольний.

“У листопаді 2005 року ми повинні за планом закінчити другий етап. Зараз поки різких змін у частині виконання плану в нас немає“ – повідомив Бездольний.

За його словами, затримка може бути лише в травні, квітні і червні наступного року, коли не можна буде продовжити роботу в річковій частині суднового ходу через нерест риби.

За словами директора державного департаменту морського й річкового транспорту України Володимир Работнєва, зараз закінчується розробка технічної документації другого етапу будівництва. З моменту відкриття судноплавного ходу по Кілійському руслу Дунаю року 26 серпня цим маршрутом було здійснено 200 судопроходів.

Як повідомляла ІА „Гаряча Лінія“, Міністерство транспорту й зв`язку до лютого встановило тимчасові тарифи канального й лоцманського збору на каналі „Дунай-Чорне море“ у розмірі 0,14 долара/куб. м й 0,0059-0,0011 долара/куб. м-милю відповідно.

ІА „Гаряча лінія“

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.