На паливо-енергетичний комплекс політика не впливає

|

“Вся енергетична система України працює в заданих режимах. Міністерство палива та енергетики України контролює ситуацію“, – заявив міністр палива та енергетики України – президент НАЕК „Енергоатом“ Сергій ТУЛУБ під час робочої зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом США в Україні Джоном ГЕРБСТОМ.

Як повідомили УНІАН в управлінні по взаємодії з ВРУ, ЗМІ і зв`язках з громадськістю Міністерства палива та енергетики України, основними темами обговорення стали енергетична ситуація в країні і вплив на неї політичної нестабільності, яка спостерігається в останні тижні.

“На атомних електростанціях України на сьогодні ми маємо на 10 порушень менше, ніж за відповідний період минулого року“, – зазначив С.ТУЛУБ.

На запитання посла США щодо стабільності роботи ТЕК у нинішній, досить складнiй політичнiй ситуації, С.ТУЛУБ підкреслив, що поки що на стабільність роботи підприємств ТЕК політична ситуація майже не впливає. Проте, за словами міністра, зараз спостерігається погіршення взаєморозрахунків регіонів за спожиті енергоносії. Що, в свою чергу, негативно впливає на поточні розрахунки з працівниками паливно-енергетичного комплексу.

Разом з тим С.ТУЛУБ зазначив, що в разі будь-яких збоїв, викликаних політичною нестабільністю, на відновлення роботи об`єднаної енергетичної системи країни потрібно 45 днів. „Тому загострення політичної кризи в країні, яке так чи інакше може вплинути на роботу підприємств ТЕК, є абсолютно неприпустимим. Адже тепло і світло, особливо в зимовий час, мають бути в кожному будинку“, – зазначив міністр.

Посол США привітав С.ТУЛУБА із запуском двох атомних енергоблоків – другого блоку Хмельницької АЕС і четвертого блоку Рівненської АЕС, а також з присвоєнням звання „Героя України“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.