Юрій Батюк, депутат Львівської міської ради: „Хто не був у Києві, той багато втратив”

|

„Частина наших депутатів їхала до Києва самостійно, а частина організовано. Особисто моя група сформувала два автобуси за власні кошти і з нами ще поїхала доволі велика група з Залізничного району – активісти руху, молодіжних організацій, люди зі штабу. Підтримати акцію ми поїхали на два дні. Враження словами не передати. Хто не був у Києві, той багато втратив. Там треба побувати і цей дух треба відчути.

Я політикою займаюся вже 15 років, але я ще не бачив такого піднесення, навіть у 90-ті роки. Тоді не було таке національне та духовне піднесення, не було єднання всього українського народу. Я хочу їхати туди знову – на тиждень, на два… Бути в тому наметовому містечку, біля Адміністрації президента біля Верховної Ради, на Майдані Незалежності.

В наметовому містечку ми не ночували, хоча були там декілька разів та спілкувалися з людьми від львівської групи. Адже ми мали ще одну функцію – навели контакти щодо відправки і ротації людей. Вияснили, як це відбувається, взяли зв’язкові телефони. Зараз є проблема ротації і заміни людей – туди людей відправляють нормально, а виїхати назад – є проблеми. Відтак ми домовилися про налагодження цієї роботи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.