КУА “Оптіма-капітал” оголошлує про розміщення інвестиційних сертифікатів ПІФ „Збалансований“

|

Компанія з управління активами (КУА) „Оптіма-Капітал“ оголошує про розміщення інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду „Збалансований“ на суму 500 тисяч грн. Про це говоритсья в офіційному повідомлоенні компанії, що є у розпорядженні редакції. Власниками інвестиційних сертифікатів стали як юридичні так і фізичні особи, а розміщення сертифікатів триває.

Разом з нещодавно оголошеними розміщеннями інвестсертифікатів ПІФ „Професійний“ на суму 1 100 тис. грн. та ПІФ „Стратегія“ на суму 320 тис. грн. сума активів під управлінням КУА „Оптіма-Капітал“ складає 1 млн. 920 тисяч грн.

Пайовий диверсифікований інвестиційний фонд інтервального типу „Збалансований“ було створено на початку червня 2004 року. Свідоцтво про реєстрацію випуску інвестсертифікатів було отримано 04.06.2004 р.

З додатковими параметрами фонду можна ознайомитися на сайті групи компаній за адресою

http://www.optima-c.com.ua/fonds/balanced/

Компанія з управління активами (КУА) „Оптіма-Капітал“ входить у групу компаній „Оптіма“, яка об’єднує фінансову компанію „Оптіма-фінанс“ та інвестиційну компанію „Оптіма-Інвест“. Групу було створено як універсальну фінансову інституцію (інвестиційний банк) з метою забезпечення клієнтів максимально можливим набором послуг на фінансовому ринку

ІК „Оптіма-Інвест“ організувала емісію облігацій Торгової Компанії „Інтермаркет“. Цінні папери на суму 10 млн. гривень були розміщені менш ніж за два тижні.

КУА „Оптіма-Капітал“ нещодавно оголосила про розміщення інвестиційних сертифікатів двох своїх фондів: ПІФ „Професійний“ – на суму 1 млн. 100 тис. грн., та ПІФ „Стратегія“ – на суму 320 тис. грн..

Сукупний статутний капітал компаній, що входять у групу „Оптіма“ складає понад 3 млн. грн..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.