Петро Олійник, керівник виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області: “Порушники закону будуть за це відповідати”

|

“Довірена особа Віктора Ющенка Роман Сколоздра звернувся до місцевого суду Миколаївського району із заявою про порушення виборчого законодавства з боку керівника підрозділу податкової міліції Миколаївської районної податкової і зараз цей суд відбувається. Наш представник вимагає, щоби суд зобов’язав прокуратуру порушити кримінальну справу за цими порушеннями.

Наскільки я знаю, прокуратура до сьогодні зволікала із порушенням кримінальної справи за зверненнями групи працівників податкової міліції з Миколаєва. Формальною причиною не порушувати кримінальну справу по цій заяві було те, що наступного дня такі ж заяви написали ще 20 податкових міліціонерів з Миколаєва, а відтак треба це перевірити. Тому довірена особа Ющенка звернулася безпосередньо до суду із фактами, які доводять, щ керівник цих податківців пан Янишин порушив кілька статей закону, які передбачають кримінальну відповідальність, а отже, проти нього слід порушити кримінальну справу.

Ми маємо вже триста офіційних заяв у прокуратуру, де люди відкрито говорять про те, що їх змушували брати відкріпні талони і віддавати начальству. І я вам обіцяю, що ці факти не залишаться без уваги – по усіх цих фактах ми доведемо справу до логічного закінчення, бо порушники закону мають за це відповісти.“

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.